W tej chwili sprzyja Ci szczęście

Informacje

Dodany: 2017-10-20
Kategoria: Tarot

art

Wróżba od tarota: śmierć położenie normalne

W Twym życiu nadchodzą poważne zmiany. Jedną z nich będzie przeprowadzka. Tak więc uda Ci się spełnić swe pragnienie i zmienić mieszkanie. Już niedługo będziesz żyć w nowym miejscu, z nowymi nadziejami i marzeniami. Bardzo szybko się tam odnajdziesz. Tak więc czeka Cię bardzo miły okres w życiu.

Jak na razie nie czeka Cię przeprowadzka. Jeśli jednak będziesz w dalszym ciągu dążyć do zmiany miejsca zamieszkania, po pewnym czasie osiągniesz swój cel. Dlatego nie poddawaj się i nie zrażaj niepowodzeniami. Odpowiednio pracuj, a zobaczysz że wysiłek zostanie wynagrodzony.

Zmiana miejsca zamieszkania jest Twoim pragnieniem. Pamiętaj jednak , żeby nie przysłoniło Ci to oczu. W tej chwili musisz stąpać twardo po ziemi, nie zadłużaj się tylko po to, by się przeprowadzić. Może to mieć bardzo przykre konsekwencje. Dlatego poczekaj z przeprowadzką przynajmniej kilka miesięcy.

Pragnienie zmiany miejsca zamieszkania w tej chwili przysłania Ci rozsądne myślenie. Uważaj, żeby nie doprowadziło Cię to do zguby. Zacznij kierować się rozsądkiem i pomyśl, czy stać Cię na taki krok. Jeżeli nie, to poczekaj na odpowiedni moment. Jedz łyżką, a nie chochlą, na wszystko w życiu przyjdzie czas, nie ma sensu się za bardzo spieszyć.

Jak wróżyć?

W tej chwili sprzyja Ci szczęście. Dlatego też nie ma co odkładać marzeń na dalszy okres. Przeprowadzisz się już niedługo do nowego mieszkania i zobaczysz, że będziesz tam cieszyć się szczęściem. Możesz więc spoglądać w przyszłość z optymizmem, w najbliższym czasie spełni się wiele Twych marzeń.(więcej o wróżeniu i tarocie )

Karty mówią, iż jeszcze musisz poczekać. Nie będę ukrywał- trochę się przez to zawiedziesz, jednak pamiętaj że na przeprowadzce świat się nie kończy. Jeśli nadal będziesz podążać za marzeniami, w końcu uda Ci się je spełnić. Tak więc nie trać nadziei, na Ciebie także czeka lepszy okres.

W tej chwili wchodzisz w okres kiedy wszystko będzie przychodzić Ci łatwo i przyjemnie. Tak więc przeprowadzka jest tylko kwestią czasu. W nowym miejscu zamieszkania będziesz czuć się jak ryba w wodzie. Nie bój się spełniać swoich planów, wszechświat Ci sprzyja. Wszystko ułoży się tak jak planujesz.

Od jakiegoś czasu planujesz przejść na dietę. Jednak nie możesz się za to zabrać. Cały czas coś przeszkadza Ci w zrealizowaniu planów. Najlepszym momentem na przejście na dietę będzie lipiec. W tym miesiącu robi się gorąco, przez co chce się mniej jeść, dzięki czemu zrezygnujesz z podjadania.

Komentarze: 14


noavatar.png
Grover 2017-10-23

hodujesz wzorowego bloga

noavatar.png
Marcos 2017-10-24

Zainteresowało miażdży zażarcie

noavatar.png
Conchita 2017-10-25

az swojsko poczytać

noavatar.png
Jeanne 2017-10-25

dodaje do przebojowych

noavatar.png
Colby 2017-10-26

Ciekawie ułożone

noavatar.png
Roberto 2017-10-27

Tak wszędobylskie

noavatar.png
Eugenio 2017-10-30

blog doskonała galanteria

noavatar.png
Kali 2017-10-30

interesująco zobrazowane

noavatar.png
Ernestine 2017-10-31

Zaiste frapujące

noavatar.png
Marcellus 2017-11-06

spoko zapisane

noavatar.png
Walton 2017-11-06

właściwie specjalna blog

noavatar.png
Susanne 2017-11-08

oszałamiający blog kiedy dodatkowo wpisik

noavatar.png
Otelia 2017-11-18

narzekasz fenomen ogólnopolski

noavatar.png
Elijah 2017-11-20

bajerancki wpisik