Czy rodzice partnera mnie zaakceptują? Stawiamy pytanie znanej wróżce

Informacje

Dodany: 2017-12-01
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

art

Wydaje Ci się ,że dziewczyna niejednokrotnie Cię okłamała, jednak ona również posądza Cię o nieszczerość. Najlepiej będzie jeśli zapomnicie o tym co było złe i skupicie się na budowaniu wspólnej przyszłości. Tak w zasadzie łączy Was wiele, macie szansę na stworzenie poważnego związku. Jednak musicie zacząć zachowywać się bardziej poważnie.

Co jeszcze widzi wróżka?

Twa dziewczyna ma znaczną potrzebę niezależności. Właśnie przez to wydaje Ci się, że nie jest z Tobą szczera, gdyż często używa zbywających odpowiedzi. Jednak ona po prostu ma taki charakter, nie okłamuje Cię, po prostu ma potrzebę swojej prywatności. Nie masz więc powodów do obaw.

Jako że bardzo zależy Ci na partnerze i wiążesz z nim dalekosiężne plany, zastanawiasz się czy uda Ci się znaleźć wspólny język z jego rodzicami. Na szczęście jednak Twe obawy są niepotrzebne. Jego rodzice Cię zaakceptują, polubią i po pewnym czasie będzie tworzyć szczęśliwą rodzinę.

Na początku pojawią się pewne problemy. To znaczy, że możesz nie spodobać się do końca jego rodzicom. Będzie to prowadziło do pewnych nieporozumień pomiędzy Tobą a wróżby a partnerem. Jednak z czasem wszystko się ustabilizuje. Znajdziecie wspólny język, a jego rodzice będą Was wspierać. Tak więc w dłuższej perspektywie czasowej wszystko będzie po Twojej myśli.

Rodzina stanowi dla Ciebie ogromną wartość. Nie potrafiłabyś znieść sytuacji w której rodzice partnera nie akceptowaliby Cię. Na szczęście nie będziesz musiała zmagać się z takimi trudnościami. Bardzo szybko przypadniesz im do gustu, będą zadowoleni , że jesteś w ich rodzinie. Tak więc nie masz się czym martwić, możesz spokojnie skupić się na budowaniu z partnerem wspólnej przyszłości.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Mag położenie normalne

Niestety, ale z rodzicami partnera będą spore kłopoty. Chociaż będą udawać że Cię akceptują w rzeczywistości będą namawiać swego syna przeciwko Tobie. Będzie to dla Ciebie sytuacja trudna i przytłaczająca, jednak jeśli zależy Ci na chłopaku, zrób wszystko aby to spędzał jak najwięcej czasu, i żeby jego rodzice nie mieszali mu w głowie.

Jesteś osobą uczuciową, obawiasz że rodzice partnera mogą Cie do końca nie zaakceptować. Masz czarne myśli że mogłoby to zepsuć Twe relacje z ukochanym. Na szczęście nie będzie tak źle, Jego rodzice Cię zaakceptują i nie będą się Wam wchodzić w życie. Tak więc możecie skupić się na sobie i budowaniu swego szczęścia.

Niestety, ale rodzice Twego partnera będą mieli problem z tym , żeby Ciebie zaakceptować co zdecydowanie zepsuje relacje w Waszym związku.

Zobacz więcej


foto
Wróżenie na sprawy zawodowe